הקץ לעובש – איך לנקות עובש בקירות, במקלחת ועוד!

איך לנקות עובש בקיר

המדריך המקיף איך לנקות וכמובן למנוע עובש בקירות ביתכם! 

עובש בקירות שונים בבית ובייחוד עובש במקלחת הוא אחד הבעיות הנפוצות ביותר בכל בית. אך עם זאת, בניגוד לבעיות נפוצות אחרות כגון: סדקים בקיר או סדקים וחורים בריהוט עץ. אשר פוגעות בעיקר במרקם האסתטי בבית. כאן, חשוב להבין שגם עובש בקיר מסוכן לבריאותכם ויכול לגרום למגוון בעיות רפואיות. על אחת כמה וכמה לאנשים בקבוצות סיכון בכלל ובעלי אלרגיה לעובש בפרט.   

לפיכך, במאמר הקרוב תגלו איך נוצר עובש בקירות הבית ובמקלחת. נסביר מדוע עובש בקיר מסוכן ליושבי הבית וכמובן נראה לכם את כל הדרכים הטובות ביותר לא רק איך לנקות עובש בתקרות / בקירות ביעילות רבה. אלא גם לוודא שאינו מתכוון להפתיע אותנו שוב בעתיד! 

כל זאת, בזכות סדרת המוצרים המצליחה והמנצחת של מותג הקץ לעובש! 

אז איך נוצר עובש בקירות? 

עובש בקירות הוא בעצם סוג של פטרייה בקיר וכמו כל הפטריות, הוא זקוק בעיקר ללחות כדי לצמוח ולהתפשט. כיום ישנם סוגים רבים של עובש בקירות אך עבור כולם לחות או רטיבות משמשות ״כדלק״ להמשיך ולצמוח. 

גם בבתים ישנים וחדשים כאחד יכולים להצטבר מים ולחות אשר יכולים לגרום להיווצרות עובש בקירות. החל מכמובן סדקים בקיר החיצוני אשר דרכו חודרת רטיבות לחלל הבית. דרך לחות מוגברת בחדרים ועד רובה שאינה תקינה. כל אלו הם קרקע פורה להתפתחות מהירה של עובש.

בנוסף לכך, גם בעונת החורף הקרה ישנה התפתחות עובש בצורה מוגברת יותר. כל זאת בעקבות חום אשר יוצא מהמזגן הביתי ומייצר תהליך עיבוי שרק תורם לעובש להתפתח יותר ויותר. וברגע שעובש בקירות מתחיל להתפתח הוא מתפשט במהירות מסחררת. 

לכן, חשוב לא להניח את הדעת כאשר נחשפים אל עובש בקירות לראשונה ויש להקפיד לטפל בו במהירות כבר בתחילתו! 

היווצרות פטריות בקיר

עובש בקיר מסוכן לבריאותכם! 

כפי שאמרנו בתחילת המאמר, עובש בקיר מסוכן לבריאותכם חד משמעית. 

והדבר האבסורדי ביותר? הוא שמדובר בתופעה מרביתנו מזניחים אותה תוך חוסר מודעות משווע עד כמה עובש בקירות מסוכן לבריאותינו. כל אלה רק מאפשרים לעובש להתפתח יותר ויותר לצד הסיכונים הבריאותיים של כלל יושבי הבית. 

הסיכון הבריאותי העיקרי של עובש בקירות הוא בעת נשימתו. שכן, נשימת עובש בטווח הארוך מסוכנת במיוחד עבור אוכלוסיות בסיכון: מבוגרים, חולי אסטמה, תינוקות ואנשים עם מחלות נשימתיות. 

נשימת עובש לאורך זמן רב עלולה לגרום למגוון בעיות רפואיות. החל מבעיות נשימתיות. דרך דלקת ריאות ובעיות במערכת העצבים ועד במקרים מסוימים (לא עלינו) אף למוות.

אך חשוב שתבינו, אין בכוונתינו להלחיץ, רק להעלות את המודעות הרבה סביב עובש בקירות ובתקרות הבית. כי ככל שהמודעות שלכם תגבר כך דרכי ההתמודדות בעובש יהיו יותר ויותר אפקטיביים!  

איך לנקות, להסיר וכמובן למנוע עובש בקירות הבית! 

אז אחריי שנגענו בכל הסיבות להיווצרות עובש בקירות לצד הסיבות מדוע עובש מסוכן לבריאותכם. הגענו לחלק המרכזי במאמר – איך לנקות עובש בקירות ולצמיתות.

כל זאת, על ידי סדרת המוצרים המנצחת של הקץ לעובש

מתחילים! 

איך להסיר עובש 

במצבים בהם נתקלתם בהיווצרות עובש בקירות, תקרות, קרמיקה, סיליקון, ברובה או בעוד מקומות בביתכם. חשוב תחילה לבצע הסרה, טיפול ומניעה בצורה מיידית. כל זאת על ידי שימוש בחומר להסרת עובש מסדרת הקץ לעובש. 

איך עושים זאת? 

תחילה, אנו ממליצים להתחיל לטפל בעובש על ידי ספריי ג'ל להסרת עובש וירוקת – FOREVER CLEAN מבית הקץ לעובש.  ספריי נגד עובש האפקטיבי ביותר ובעל נוסחה חזקה לניקוי והסרת כתמים של עובש, פטריות וירוקת באזורים בעלי לחות גבוהה.

ספריי ג'ל להסרת עובש – FOREVER CLEAN, הינו ספריי נגד עובש היעיל ביותר להסרת כתמי עובש תוך מינימום מאמץ. שכל שנותר לכם הוא פשוט רק לרסס, לחכות מעט ולשטוף, ללא צורך בשפשוף! 

בנוסף, ספריי נגד עובש FOREVER CLEAN מותאם למגוון רחב של שימושים פנימיים וחיצוניים: אריחים ומרצפות, רובה, פוגות, סיליקון, כלים סניטריים, חדר המקלחת, בריכות, סאונות, מטבחים ועוד. 

מגיע באריזה המכילה 750 מ"ל עם מרסס.

ספריי נגד עובש בקירות של הקץ לעובש.

איך למנוע עובש בקירות ותקרות: 

לפניי שנדבר על איך למנוע עובש בקירות ובתקרות. חשוב לבדוק קודם האם במצב הנוכחי קיים עובש. במידה וכן, חשוב קודם לטפל בו ורק אח"כ להתחיל בביצוע הטיפול המונע. 

למניעת עובש בקירות ובתקרות, מומלץ לצבוע אותם עם צבע דוחה פטריות ועובש CLEAN WHITE מבית הקץ לעובש. אשר לו יתרונות מדהימים: החל מהעובדה שהצבע הינו אקרילי וידידותי לסביבה. דרך שימור המראה הנקי של הקיר לאורך זמן ועד כמובן הגנה מקסימלית מפניי פטריות ועובש! 

בנוסף לכך, צבע דוחה פטריות CLEAN WHITE אפקטיבי במיוחד עבור מניעת היווצרות עובש במקלחת, במטבחים, בחדרי מגורים, בחדרי ביטחון, במרתפים וחדרים עם לחות גבוהה ובעיות רטיבות.

חשוב! כדי להבטיח הגנה מקסימלית מפני עובש בקירות ובתקרות שלכם. חשוב בטרם הצביעה לאטום היטב סדקים בקיר (אם קיימים כאלו) ורק לאחר מכן להתחיל לצבוע שכבה ראשונה בפריימר (בונדרול).

מגיע באריזה המכילה 750 מ"ל וניתן לדילול של עד 40%.

צבע נגד עובש של הקץ לעובש

איך מנקים עובש מסיליקון? 

נמאס לכם לראות שהסיליקון באמבטיה ובמטבח שחור מעובש? אל דאגה! 

יש בידינו פתרון מעולה איך מנקים עובש מסיליקון בצורה מדהימה. כל זאת, עם סיליקון סניטרי  FOREVER CLEAN של מותג הקץ לעובש.  אשר יודע להתמודד עם בעיית עובש בסיליקון ביעילות רבה תוך עמידות נגד עובש לשנים ארוכות.

 פתרון מדהים לשקט מעובש ל-10 שנים!   

סיליקון סניטרי FOREVER CLEAN מבית הקץ לעובש מכיל בתוכו MouldShield אשר נחשב לחומר אנטיבקטריאלי המתקדם ביותר בכל הנוגע ללוחמה בפטריות ועובש. כמו כן, מכיל גם חומר אנטיבקטריאלי נוסף המחסל חיידקי קולי וסלמונלה.

סיליקון סניטרי FOREVER CLEAN מותאם במיוחד לביצוע איטום בחדרי אמבטיה, מטבחים ומקומות בעלי לחות גבוהה. כל זאת, תוך התאמה לשימוש פנימי וחיצוני כאחד. 

הסיליקון הסניטרי מגיע בתרמילים עם פיה מתכווננת 360 מעלות, המאפשרת יישום קל ונוח בפינות וזוויות שקשה להגיע אליהן. בנוסף כל תרמיל מגיע עם סימני חיתוך על גבי הפייה המאפשר מקסימום שליטה בכמות החומר היוצא ממנה.

חשוב לדעת! לפני יישום של סיליקון סניטרי הקץ לעובש, חובה להסיר את הסיליקון הקיים באמצעות ספריי מסיר סיליקון ודבק המסייע להסרה קלה ונוחה של הסיליקון הישן. במידה וקיים עובש חשוב לאחר הסרת הסיליקון לטפל בו ע"מ להשמיד אותו באופן מוחלט מהשורש, מכל החריצים ומאחורי הסיליקון הישן, ורק לאחר ייבוש וניקוי האזור ניתן למרוח את הסיליקון של הקץ לעובש.

מכיל 300 מ"ל ומגיע בגוונים: לבן, שחור, שקוף ושנהב ואפור.

100 מ"ל מגיע בגוונים: לבן ושקוף.

סליקון נגד עובש בקירות של הקץ לעובש

עשו לעצמכם חיים קלים – ספריי מסיר סיליקון ודבק 

בהמשך ישיר אל איך מנקים עובש מסיליקון. קבלו פתרון נוסף וסופר יעיל שיחסוך לכם המון זמן עבודה וכמובן מאמץ בהסרת הסיליקון הישן.   

מדובר בספריי מסיר סיליקון ודבק  – תרסיס נוח לשימוש המעניק פתרון מושלם להסרת סיליקון חדש/ישן מרוב סוגי המשטחים. כל זאת מבלי לפגוע בהם. 

פשוט להסיר את הסיליקון ביעילות, קלות ומהירות! 

מגיע באריזה המכילה 200 מ"ל.

ספריי מסיר סיליקון

לסיכום 

לאור כל אלו ראינו כי יש מספר גורמים עיקריים הגורמים להיווצרות עובש בבית. כגון: סדקים בקיר, לחות מוגברת בחדרים, רובה לא תקינה ועוד. יחד עם זאת, נוכחנו לדעת כי גם עובש בקיר מסוכן במיוחד ויכול לגרום להמון בעיות רפואיות. על אחת כמה וכמה לאוכלוסיות בסיכון. לכן, חשוב לא להניח את הדעת לגביי היווצרות עובש בקירות הבית. שכן, מודעות וטיפול מקדים בעובש בקירות הבית הם הדרך הבטוחה ביותר לוודא שאנו לא מזיקים חלילה לבריאותנו!   

בעקבות כך, הצגנו בפניכם את כל הפתרונות המדהימים שיש בידינו בכל הנוגע להתמודדות, טיפול ומניעה של עובש בקירות. כל זאת, על ידי סדרת המוצרים המנצחת מבית מותג הקץ לעובש: מספריי נגד עובש. דרך צבע דוחה פטריות ועובש וכמובן סיליקון סניטרי ללוחמה בפטריות ועובש.

כי ביננו?

הגיע הזמן לשים קץ לעובש! 

 

אתם שואלים – אנחנו עונים!

1. איך לנקות עובש בקירות, במקלחת ובשאר החדרים בבית?

כדי לנקות עובש בקירות או במקלחת יש לרסס את אזור העובש בספריי ג'ל להסרת עובש – הקץ לעובש FOREVER CLEAN. לאחר הריסוס יש להמתין מעט ולשטוף, ללא צורך בשפשוף העובש! 

ספריי ג'ל להסרת עובש – FOREVER CLEAN הינו חומר להסרת עובש אפקטיבי במיוחד. עם נוסחה חזקה לניקוי והסרת כתמים של עובש, פטריות וירוקת בחללים בהם קיימת לחות גבוהה. 

בנוסף, ספריי נגד עובש FOREVER CLEAN מותאם הן לשימוש פנימי והן לשימוש חיצוני בכל הנוגע להסרת עובש במגוון אזורים: אריחים ומרצפות, רובה, פוגות , סיליקון, כלים סניטריים, מקלחת, בריכות מטבחים ועוד! 

מגיע באריזה המכילה 750 מ"ל עם מרסס.

2. איך למנוע עובש בקירות ובתקרות?

בטרם מתחילים בטיפול המונע, יש לבדוק תחילה אם קיים עובש בקירות / בתקרות. 

אם כן, חשוב קודם כל לטפל בו עם ג'ל להסרת עובש – FOREVER CLEAN

לאחר מכן, נתחיל בטיפול למניעת עובש בקירות עם צבע דוחה פטריות ועובש – הקץ לעובש CLEAN WHITE אשר לו יתרונות מדהימים!

החל מהעבודה שהינו צבע אקרילי הידידותי לסביבה. דרך שימור מראה הקיר ועד הגנה מקסימלית מפני כל פטריה ועובש. 

בנוסף, צבע דוחה פטריות ועובש של הקץ לעובש מותאם למגוון רחב של חללים בבית: מקלחת, מטבח, חדר מגורים, חדר ביטחון, מרתפים וחדרים עם לחות גבוהה או בעיות רטיבות. 

חשוב!

כדי להבטיח הגנה מקסימלית מפני עובש בקירות ובתקרות, חשוב בטרם הצביעה לוודא שאין סדקים בקיר.

במידה ויש, עליך לבצע קודם כל איטום סדק ורק לאחר מכן לצבוע שכבה ראשונה בפריימר (בונדרול). 

מגיע באריזה המכילה 750 מ"ל וניתן לדילול של עד 40%.

3. איך מנקים עובש מסיליקון?

כדי לנקות בצורה הטובה ביותר עובש מסיליקון, אנו ממליצים להשתמש בסיליקון סניטרי הקץ לעובש FOREVER CLEAN. חומר מדהים שנועד להתמודד עם בעיית עובש בסיליקון ביעילות מרשימה! 

 כל זאת, בזכות חומרים אנטי בקטריאליים כדוגמת: MouldShield. חומר אשר נחשב למתקדם בעולם בכל הנוגע למלחמה בפטריות ועובש. בנוסף, סיליקון סניטרי הקץ לעובש מכיל חומר אנטי בקטריאלי נוסף הנלחם ומחסל חיידקי קולי וסלמונלה. 

יתרה מכך, סיליקון סניטרי הקץ לעובש FOREVER CLEAN מותאם לשימוש פנימי וחיצוני לאיטום חדרי מקלחת, מטבחים וחדרים עם לחות גבוהה!  

פתרון מדהים לשקט מעובש ל-10 שנים!   

חשוב!

בטרם יישום סיליקון סניטרי הקץ לעובש, חשוב להסיר את הסיליקון הקיים על ידי ספריי מסיר סיליקון ודבק. ספריי שיסייע לכם להסיר בקלות רבה את הסיליקון הישן!  

מכיל 300 מ"ל ומגיע בגוונים: לבן, שחור, שקוף ושנהב ואפור.

100 מ"ל מגיע בגוונים: לבן ושקוף.

4. איך נוצר עובש בקירות?

תחילה, חשוב להבין כי עובש בקירות הוא בעצם סוג של פטרייה וכמו כל פטרייה, היא זקוקה ללחות ורטיבות כדי להתפשט יותר ויותר. 

לכן, עובש בקירות נוצר על ידי הצטברות של מים ולחות בחלל הבית עקב: סדקים בקיר החיצוני, לחות מוגברת בחלל הבית, רובה לא תקינה ואפילו מזגן על חום בעונת החורף. אשר יכול לייצר תהליך עיבוי בחלל הבית בעקבות הפרשי הטמפרטורות בחוץ לעומת הטמפרטורות בתוך הבית. כל אלו מהווים קרקע פורה עבור העובש לצמוח עוד ועוד בחלל ביתך. 

כך שאם נחשפת אל עובש בקירות חשוב לא להניח את את הדעת ולטפל בו מהר ככל האפשר! 

מאמרים נוספים ששווה לקרוא!

מבחר סרטוני מדריכים, DIY וסקירת מוצרים מחכים לכם שם!

שתפו:

מוצרים קשורים

בעל חנות לחומרי בניין?

צרו קשר או השאירו פרטים בטופס מקוון ונחזור אליכם בהקדם

שירות לקוחות אימייל פאר נשר לוגו

דוא"ל

office@pngroup.co.il

שירות לקוחות טלפוני פאר נשר לוגו

טלפון

08-9240990